بلیت و تور نمایشگاه جیتکس دبی ۲۰۲۳

بلیت نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۳ دبی

این نمایشگاه برای سال ۲۰۲۳ ( ۱۴۰۲) به پایان رسیده است

برای مشاهده ویدیو های مربوط به جیتکس ۲۰۲۳ (Gitex 2023) بر لینک زیر کلیک\لمس کنید:

ویدیوهای جیتکس ۲۰۲۳ در یوتیوب

نمایشگاه جیتکس GITEX Global، بزرگ‌ترین رویداد فناوری اطلاعات در جهان به رسم هر سال، امسال نیز قرار است در تاریخ ۱۶ الی ۲۰ اکتبر ۲۰۲۳ (مصادف با ۲۴ الی ۲۸ مهر ۱۴۰۲) در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار شود.

برای خرید بلیتهای شرکت در نمایشگاه و رویدادهای جانبی آن با امکان پرداخت ریالی و همچنین رزرو تور و هتل ( به ویژه هتل های لوکس در نزدیکترین فاصله با نمایشگاه ) با ما در ارتباط باشید.

یکی از تاثیرگذارترین رویدادها در صنعت فناوری، نمایشگاه جیتکس (GITEX) است که پل ارتباطی میان فناوری‌ها و استارتاپ‌ها در سراسر جهان محسوب می‌شود. این نمایشگاه هر سال در دبی برگزار می‌شود. گردهمایی نوآوران، ایده‌پردازان، رهبران حوزه فناوری و مبتکران باعث می‎شود که این نمایشگاه هر ساله پربارتر از همیشه برگزار شود. نمایشگاه جیتکس این فرصت را در اختیار شرکت‌کنندگان و غرفه‌داران می‎گذارد تا در خصوص ایده‌های جدید گفتگو کنند و با نمایش محصولات جدید خود، فرصت‌های تازه‌ای را در این حوزه برای خود به وجود بیاورند.

بلیت نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۳ دبی

جیتکس (Gulf Information Technology Exhibition) رویدادی بسیار مهم در زمینه تکنولوژی و کامپیوتر به شمار می‏رود و قرار است امسال در تاریخ ۱۶ الی ۲۰ اکتبر ۲۰۲۳ (مصادف با ۲۴ الی ۲۸ مهر ۱۴۰۲) در شهر دبی از امارات متحده عربی برپا شود. پیشگامان حوزه تکنولوژی و بازدید کنندگان بسیاری هر ساله با رزرو تورهای نمایشگاهی دبی راهی سفری تجاری می‎شوند. می‎توانید با شرکت در این نمایشگاه رشد فناوری را به چشم خود ببینید و شاهد توسعه نسل‌های گذشته تکنولوژی و ارائه نوآوری‌های جدید باشید.

بلیت نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۳ دبی

نمایشگاه جیتکس دبی که با نام نمایشگاه فناوری دبی نیز شناخته می‎شود، نمایشگاهی بسیار مهم در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سراسر خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا است. مدیران ارشد و متخصصان شرکت‌های مختلف فناوری گرد هم جمع می‎شوند و تازه‌ترین تحولات جهانی در صنعت فناوری اطلاعات را شناسایی می‌کنند و به ارائه آن‌ها می‌پردازند. پس برای برخورداری از فرصت‌های جدید کسب و کار، شناسایی و ملاقات با تأمین‌کنندگان، خرید محصولات جدید، گرفتن سفارش و اخذ نمایندگی، در نمایشگاه جیتکس دبی فرصتی استثنایی برای همه شرکت‌هاست. جالب است بدانید که این رویداد همزمان با نمایشگاه اینفوکام دبی در کشور امارات و در یک مکان برگزار می‌گردد.

بلیت نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۳ دبی

امسال هم مانند سال‌های گذشته شرکت‌های ایرانی نیز در بزرگ‌ترین رویداد فناوری اطلاعات جهان در دبی شرکت خواهند کرد. در این میان، رویداد روز فناوری ایران، مصادف با ۲۶ مهرماه قرار است در حاشیه جیتکس ۲۰۲۳ برگزار شود. قرار است سه پاویون هم در نمایشگاه اصلی جیتکس، نورث استار و جیتکس ایمپکت برپا شود.

بلیت نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۳ دبی

نشست شبکه‌سازی متخصصان و کارآفرینان ایرانی در زمینه فناوری و نوآوری همزمان با نمایشگاه «GITEX» در دبی برگزار می‌شود.

از جمله اهداف این نشست که دوشنبه ۲۴ مهر سال جاری، برگزار می‌شود می‌توان به معرفی اکوسیستم دانش‌بنیان کشور، معرفی خدمات پلتفرم «Connect: Opportunity» و مدل‌های همکاری، تشریح پتانسیل‌های صندوق نوآوری و شکوفایی، پارک‌های علم‌وفناوری و مدرسه کسب‌وکار تکاپو، توسعه ارتباطات کارآفرینان و متخصصان ایرانی خارج از کشور با شرکت‌های دانش‌بنیان و مراکز علمی و فناوری کشور و انتقال تجربه متخصصان ایرانی فعال در کسب‌وکارهای بین‌المللی طراحی‌شده، اشاره کرد.

بلیت نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۳ دبی

برای خرید بلیتهای شرکت در نمایشگاه و رویدادهای جانبی آن با امکان پرداخت ریالی و همچنین رزرو تور و هتل ( به ویژه هتل های لوکس در نزدیکترین فاصله با نمایشگاه ) با ما در ارتباط باشید.

سفارش خدمات: