نمایشگاه ها Exhibitions

نمایشگاهها و رویدادها ی پیش رو

Upcoming Exhibitions & Events

نمایشگاه خوراکی دبی گلفود GulFood 2024

فصل جدیدی در آینده غذای جهان در حال گشودن است. زمان نوآوری برای آینده ای پایدارتر، متفکرانه تر و روشن تر برای کل اکوسیستم غذا و نوشیدنی در سراسر جهان، فرا رسیده است.

بزرگترین رویداد سالانه تامین غذا و نوشیدنی حال حاضر جهان، ( سال گذشته نیز بزرگترین نسخه Gulfood تا به آن روز رقم خورد) امسال بیش از ۵هزار شرکت پیشرو گرد هم می آیند تا ۱۰۰هزار محصول جدید را به نمایش بگذارند.

نمایشگاه خوراکی دبی گلفود GulFood 2024 از تاریخ ۳۰ بهمن تا ۴ اسفند ۱۴۰۲ ( ۱۹ تا ۲۳ فوریه ۲۰۲۴ ) در مرکز تجارت جهانی دبی Dubai World Trade Centre برگزار می شود.

نمایشگاه خوراکی دبی گلفود GulFood 2024

نمایشگاه محصولات خانگی چینی China Home Life – Dubai 2023 ,بزرگترین نمایشگاه تجاری تولید کنندگان چینی در دبی است.

در پانزدهمین دوره نمایشگاه زندگی خانگی چین بیش از 100000 محصول از بیش از 3000 تامین کننده تایید شده در فضایی به وسعت بیش از  70000 متر به نمایش در خواهد آمد.

نمایشگاه محصولات خانگی چینی China Home Life – Dubai 2023 از تاریخ ۲۸ تا ۳۰ آذر ۱۴۰۲ ( ۱۹ تا ۲۱ دسامبر ۲۰۲۳) در محل نمایشگاه های دبی Dubai World Trade Centre برگزار خوهد شد.

نمایشگاه محصولات خانگی چینی China Home Life - Dubai 2023

نمایشگاه صنعت ساختمان دبی Big 5 Global  به عنوان مهمترین و تأثیرگذارترین رویداد صنعت ساخت و ساز در خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا مطرح است. به عنوان هاب سالانه صنعت ساختمان جهان، Big 5 Global بیش از 68,000 بازدید ‌کننده متخصص و علاقه مند را از بیش از 150 کشور جهان جذب می‌کند تا با خدمات، محصولات و دستاوردهای بیش از ۲۲۰۰  شرکت کننده آشنا شوند.

کشف اوج تلاقی زیبایی و تجارت در نمایشگاه بین‌المللی Beautyworld Middle East 2023، برگزاری برترین نمایشگاه بین‌المللی که منظره صنعت زیبایی و آرامش را بازتعریف می‌کند. تاریخ ۸ تا ۱۰ آبان ۱۴۰۲ (30 اکتبر تا 1 نوامبر 2023 ) را در تقویم خود علامت بزنید، زیرا مرکز جهانی تجارت دبی Dubai World Trade Centre به برگزاری این نمایشگاه استثنایی می‌پردازد.

تورهای لوکس نمایشگاهی

تجربه تورهای لوکس نمایشگاهی در هتلهای ۵ ستاره در نزدیکترین فاصله به نماشگاه دبی

سفارش دهید

تور خود را شامل پرواز اقامت و بلیت نمایشگاه رزرو کنید
سفارش

طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی

طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی در دبی و ابوظبی با بهترین کیفیت

طراحی مدرن

جدیدترین و بروزترین شیوه های طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی
اطلاعات بیشتر

تمام نمایشگاه ها و رویدادها

All Exhibitions & Events